MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 8983590
*
nr 898 3590
Karmstol
Sent 1800-tal, Mahogny
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 juni 2014
kl 19:21:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/6 18:20:55
1
600 kr
2/6 18:42:37
2
350 kr
2/6 18:47:11
3
700 kr
2/6 19:15:29
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar mahogny sekelskifte sent 1800-tal stol stolar trä
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47
-
8246 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas
Aktuellt bud: 1.200 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:29
-
1026 Fåtölj
Ingrid, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jobst..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:23
-
3160 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Aktuellt bud: 2.400 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:32
-
3070 Fåtöljer
Ett par, "Artwood"
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:30
-
3126 Fåtöljer
Ett par, Gripsholmsmodell, 1900-tal
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:57
*
Karmstol
nr 898 3590
Karmstol
Sent 1800-tal, Mahogny
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 juni 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/6 18:20:55 | 1 | 600 kr |
2/6 18:42:37 | 2 | 350 kr |
2/6 18:47:11 | 3 | 700 kr |
2/6 19:15:29 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar mahogny sekelskifte sent 1800-tal stol stolar trä
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47 -
8246 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas
Aktuellt bud: 1.200 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:29 -
1026 Fåtölj
Ingrid, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jobst..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:23
-
3160 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Aktuellt bud: 2.400 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:32 -
3070 Fåtöljer
Ett par, "Artwood"
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:30 -
3126 Fåtöljer
Ett par, Gripsholmsmodell, 1900-tal
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:57